Hurtownia bielizny

Siedlce, ul. Czerwonego Krzyża 21 (025) 644-83-38
Hurtownia bielizny damskiej w Siedlcach

Brafitting, czyli jaki mam rozmiar?

W naszych punktach detalicznych, oprócz możliwości zakupu najlepszej polskiej bielizny, masz też możliwość poznania swojego prawdziwego rozmiaru biustonosza. Jak pokazują badania, ponad połowa kobiet, nosi biustonosze w nie swoim rozmiarze.

Bardzo bogate doświadczenie, które nabyliśmy przez niemal 20 lat działania w branży gorseciarskiej, sprawia, że każda klientka dokonująca zakupów w naszych sklepach, ma profesjonalnie i według wszelkich prawideł dopasowany biustonosz.

Dowodem tego jest fakt, że możemy cieszyć się bardzo dużym gronem stałych klientek, którym poświęcamy szczególną uwagę, których sugestii wysłuchujemy i dostosowujemy się do ich potrzeb, jednocześnie przykładając dużą wagę do klientów dopiero poznających naszą firmę i ofertę.

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt modeli biustonoszy, w różnych typach konstukcyjnych, w obwodach od 65 do 115 oraz w grupach od A do M.  Ciągłe podążanie za trendami w modzie i nieustające dostosowywanie się do potrzeb klientów, sprawia, że mamy największą ofertę biustonoszy na lokalnym rynku, a biustonosze, to tylko część naszego asortymentu.

PAMIĘTAJ:
- dobór rozmiaru nie zobowiązuje Cię do dokonania zakupu
- do każdej klientki podchodzimy w indywidualny sposób
- jeżeli potrzebujesz produkt, którego nie mamy w ofercie, zamówimy go dla Ciebie
- sprzedajemy wyłącznie produkty polskich, renomowanych producentów

POLECAMY

piórko piórko piórko
piórko piórko piórko
niebo