Hurtownia bielizny

Siedlce, ul. Czerwonego Krzyża 21 (025) 644-83-38
Hurtownia bielizny damskiej w Siedlcach

Bony podarunkowe już w sprzedaży.

W związku z zapytaniami naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty karty podarunkowe o nominałach 100 zł. i 150 zł.

Jeśli chcesz zrobić prezent najbliższym, a obawiasz sie ryzyka związanego z nietrafieniem w gusta osoby obdarowanej lub na przykład nie znasz rozmiaru, wtedy idealnym rozwiązaniem jest sprezentowanie tej osobie naszej karty podarunkowej. Do wyboru masz bony o nominałach 100 zł. i 150 zł.

Nasze karty podarunkowe są ważne 30 dni od daty zakupu i można je zrealizować w naszych sklepie w Siedlcach przy ul. Kochanowskiego 18. Daje to pełną gwarancję na udany prezent, ponieważ posiadacz takiej karty osobiście pojawia się w jednym z naszych sklepów i wybiera asortyment według własnych upodobań oraz oczywiście może wszystko przymierzyć. Dzięki temu możesz zaoszczędzić swój czas lub osoby obdarowanej, który trzeba byłoby poświęcić na ewentualne wymiany towaru.

Zapraszamy do współpracy również przedsiębiorstwa, które chciałyby obdarować bonami swoich pracowników czy to z funduszu socjalnego, czy na przykład w ramach premii, nagrody za pracę.

POLECAMY

piórko piórko piórko
piórko piórko piórko
niebo